Обрати сторінку

Інформація щодо отримання документів про освіту

Для студентів 4 курсу

 

На підставі статті 10 Закону України “Про фахову передвищу освіту” документи про освіту видаються за місцем навчання здобувача освіти, тобто у коледжі. Студент(ка) має прибути до коледжу для отримання документів про освіту або направити до коледжу довірену особу з довіреністю, виданою нотаріально в установленому порядку.

У разі оформлення документів іноземною мовою до неї додається автентичний переклад, завірений бюро перекладів.

Для отримання документів про освіту необхідно здати студентський квиток, розрахуватися з бібліотекою та підтвердити в бухгалтерії відсутність боргу з оплати за навчання (тільки для контрактників).

Видача документів про освіту здійснюється протягом періоду з 05.07.2023 – 14.07.2023 року з понеділка по четвер з 10:00 до 16:00 у кабінеті №201

Для студентів 2 курсу

 

Повідомляємо, що оригінали свідоцтва про повну загальну середню освіту та додаток до нього видається лише у разі відрахування з коледжу.

Отримати номер і серію свідоцтва про повну загальну середню освіту можна через ЄДЕБО. (Подивитися можна за цим посиланням там є інструкція, для отримання потрібен кваліфікаційний підпис, наприклад Дія.підпис)

Також можна замовити електронне свідоцтво в ЄДЕБО. Інструкція по замовленню розміщена на сайті коледжу у розділі Абітурієнту – поширені питання абітурієнтів – отримання електронного свідоцтва.

Адміністрація коледжу